رویه کوبی مبل

تعمیر و تعویض رویه مبل استیل- تعمیر و تعویض رویه مبل راحتی- تعمیر و تعویض رویه مبل تمام پارچه- تعمیر و تعویض رویه مبل چرم- تعمیر و تعویض رویه مبل تخت شو با بهترین کیفیت حتی بهتر از فابریک با گارانتی و ضمانت نامه کتب 60 ماهه.

رویه کوبی مبل چیست؟

 

رویه کوبی یکی از شاخه های صنعت مبل است و به معنای کلیه کارهایی که بر روی کلاف خام مبل انجام می شود تا به مرحله ی تکمیل و آماده سازی برسد .

 2 نوع رویه کوبی داریم .

1-رویه کوبی روی کلاف خام
2-رویه کوبی روی مبلمان دست دوم
رویه کوبی روی کلاف خام که همان ساخت مبل است .
رویه کوبی روی مبلمان دسته دوم همان تعمیر مبل است .

رویه کوبی حرفه ای سخت و پر دردسر در زمینه صنعت مبلمان است و به افرادی که در این شغل هستند رویه کوب میگویند، باید بدانید که رویه کوبی به دودسته تقسیم می شود : رویه کوبی فریم مبل رویه کوبان تنها بر روی فریم و یا به اصطلاح کلاف مبل کار می کنند. کلاف مبلی که قرار است رویه کوبی شود در اختیار متخصص فن قرار می گیرد. فنر بندی ، پر کردن محتوا ( ابر و اسفنج ، فوم ، پنبه و … ) الگو برداری پارچه مبلی ، پارچه کوبی ، نصب سرمه و نوار و در آخر در صورتی که مبل نیاز به لکه گیری داشته باشد ( مبلهایی که فریم رنگ کاری شده داشته باشند ) لکه گیری می کنند. رویه کوبی مبل تعمیری رویه کوبی مبل تعمیری مانند رویه کوبی فریم است با این تفاوت که ابتدا پارچه مبل را شکافته ، محتویات فرسوده را از آن خارج میکنند و در صورتی که فریم مبل نیاز به تعمیر داشته باشد ، ابتدا  تعمیر مبل و سپس مبل را رویه کوبی می کنند.

عوامل موثر بر قیمت رویه کوبی مبل:

 

پارچه تشک ها و پشتی ها، فوم و فنرها را عوض می کنند و همه چیز نومی شود و این می شود رویه کوبی مبل. یک متخصص خبره رویه کوبی انواع پارچه را به خوبی می شناسد، خواص و کیفیت و قیمت فوم های متنوع را می داند و می تواند مشتری را در انتخاب گزینه مناسب کمک کند و تصمیم گیری را برایش آسان تر سازد. رویه کوبی بهترین راه است برای نوکردن یک دست صندلی ناهارخوری قدیمی، یک کاناپه زه وار دررفته و یا مبل های قدیمی مان که دوست شان داریم و کلی خاطره ازشان هست و البته نمی خواهیم یا نمی توانیم فعلاعوض شان کنیم. عوامل مختلفی بر روی هزینه رویه کوبی تاثیر می گذارند.

نوع پارچه رویه کوبی مبل:

 

درست است که اولین چیزی که در هنگام تهیه پارچه به آن دقت می کنید رنگ و زیبایی آن است که قرار است جزئی از یک ترکیب بندی زیبا در کنار سایر لوازم خانه باشد اما نکته دیگری که باید به آن توجه کرد نوع استفاده از مبلمان است. در کل پارچه های با دوام تر و ضخیم تر به منظور استفاده در نشیمن خانه ها که خانواده ساعات بیشتری را در آن می گذارند مورد استفاده قرارمی گیرد و پارچه هایی که از نظر ظاهری شاید زیباتر باشند ولی دوام چندان ندارند برای فضاهای کم مصرف تر.در هنگام انتخاب و خرید پارچه رویه کوبی مبل حتما به تمیزکاری هم توجه داشته باشید. معمولا تنها چیزی که در این گونه مواقع یاد افراد می‌ماند توجه به رنگ و طرح و جنس پارچه است. در حالیکه تعویض رویه کوبی مبلمان از جمله کارهایی است که هر چند سال یک بار در خانه ها انجام می‌شود. در نتیجه نگهداری از رویه کوبی در طول سالهای استفاده اهمیت پیدامی‌کند.نوع پارچه بر دستمزد رویه کوبی هم اثرگذار است چرا که میزان دقت و مهارت استادکار را تعیین می کند. پارچه های ظریف تر که بیشتر برای مبلمان مهمان که زیاد مورد استفاده روزمره قرارنمی گیرند کاربرد دارند از جمله این موارد هستند.

قیمت رویه کوبی

مبل مهتاب
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت